Úvodná stránkaObchodySlužbyKontaktAko nás nájsťUdalosti/AktivitySlovakVietnameseEngligh
NA PANTOCH 8, BRATISLAVA - RAČA
VIAC AKO 50 VEĽKOOBCHODOV
CELKOVÁ PREDAJNÁ PLOCHA VYŠE 14000 m2
Textil - Obuv - Elektronika - Drogéria - Hračky
Domáce potreby - Bytové doplnky - Drobný tovar
Ázijské potraviny - Ázijská reštaurácia
Kaderníctvo - Nechtové štúdio

ASIA CENTER je nové veľkoobchodné centrum, ktorého prevádzka bola zahájená v roku 2009. Je tu vyše 50 veľkoobchodných predajní s bohatou ponukou spotrebného tovaru - od textilu cez drogériu a elektroniku až po domáce potreby a drobný tovar. Každý obchodník si tu iste nájde to svoje.

Okrem veľkoobchodných predajní sú v centre i priestory ponúkajúce doplnkové služby ako ázijská reštaurácia, nechtové štúdio a kaderníctvo.

ASIA CENTER sa nachádza na okraji Bratislavy a je ľahko a pohodlne dostupné z všetkých smerov, ako z Bratislavy, taktiež z okolitých miest. Pred dôležitými križovatkami v okolí sú umiestnené smerovacie tabule, ktoré navigujú návštevníkov k centru.

Veľké parkoviská dávajú zákazníkom možnosť pohodlne si zaparkovať svoje auto. Široké cesty okolo obchodných priestorov uľahčujú dopravu i pre veľké nákladné automobily a tým robí zasobovanie jednoduchým a pohodlným.


Obchody sú umiestnené v troch veľkých halách spojených chodbami. Napriek rozsiahlej ploche náštevníci ľahko nájdu vďaka prehľadným tabuľkám obchod, ktorý práve potrebujú.


Veľkoobchody ponúkajú bohatý sortiment textilu, obuvi a mnohého iného spotrebného tovaru. Dbajú na to, aby tovar bol vždy nový a vychýtený, v zhode s najaktuálnejšími spotrebiteľskými preferenciami.

 
Pri návšteve nášho veľkoobchodného centra si nenechajte ujsť ázijskú reštauráciu Hanoi Garden, kde si môžete ochutnať chýrne originálne vietnamské misy a obchod s ázijskými potravinami, kde si môžete zakúpiť zaujímavé exotické výrobky a gastronomické suroviny.


ASIA CENTER naviac poskytuje zákazníkom i možnosť spojiť pekné s užitočným a tým šetriť drahocenný čas. V kaderníctve Nam Thao si môžu dať strihať vlasy alebo urobiť nový, trendový účes. V krásnom nechtovom štúdiu Phuong Anna si môžu pohodlne sadnúť do kresla, nechať si ošetriť ruky a nohy alebo zdobiť nechty najnovšími technológiami; onedlho sa okruh služieb rozšíri o tradičnú ázijskú masáž, ktorá je čoraz vyhľadávanejšia na Slovensku.

Partneri